משלוחים עד הבית באזור גוש דן והסביבה באותו היום

שירותי מעבדה מהירים במקום

תיקון מק

רינג מובייל הינה מעבדה וחנות סלולר בתל אביב המבצעת תיקון מק לכל סוגי הדגמים. מעבדת התיקונים שלנו מספקת תיקון מקצועי ויסודי. במעבדה קיים את הציוד המשוכלל ביותר העוזר לנו לבצע את התיקון מחשב מקבוק בצורה מהירה ויסודית.

איסוף מחשב מק לתיקון מבית הלקוח בכל אזור המרכז!

הרכיבים שלנו הם 100% מקוריים ועוברים בדיקת איכות ע"י מומחים. בנוסף, ברינג מובייל מעבדת סלולר יש את הצוות המקצועי והמיומן ביותר אשר יחזירו את מחשב המק של אפל אחרי התיקון לפעולה מלאה ובהקדם האפשרי.

אחריות על התיקון

אחריות רכיבים שהוחלפו
(תלויים ברכיב עצמו ועל זה תקבלו הודעה לפני ביצוע התיקון.)
אחריות 3 חודשים על התיקון שנעשה, לא כולל נזק לקוח או נזקי מים / קורוזיה.

זמני התיקון

ברוב המקרים התיקון מתבצע במהירות בזמן שבין במקום ועד ל 48 שעות, מלבד תקלות מורכבות יותרmacbook

macbook pro

Macbook Air

iMac

אצלנו ברינג מובייל מבצעים את כל סוגי התיקונים למק של אפל

החלפת סוללות למק

החלפת מסך למק

החלפת מקלדת למק

תיקון לוח אם למק

שחזור מידע ממק

תיקון תקלות למק

שאלות נפוצות על תיקון מק אפל

תקלות של מחשב מק נפוצות בהם צוות רינג מובייל מטפל ומתקן: 

החלפת סוללה 
החלפת מסך
החלפת לוח טעינה
תיקון נזקי מים

ועוד..

אחריות על רכיבים שהוחלפו תלויים ברכיב עצמו ועל זה תקבלו הודעה לפני ביצוע התיקון.

אחריות 3 חודשים על התיקון שנעשה, לא כולל נזק לקוח או נזקי מים / קורוזיה.

ברוב המקרים התיקון מתבצע במהירות בזמן שבין במקום ועד ל 48 שעות, מלבד תקלות מורכבות יותר.

במעבדה רינג מובייל יש אנשי צוות מקצועים המבצעים תיקון במגוון דגמי מחשבי אפל ברמה המקצועית ביותר. לא משנה איזה דגם של אייפון יש ברשותכם, אצלנו תוכלו לקבל את המענה לכל התקלה שיש בו.

תהליך תיקון מחשב אפל מק

1.זיהוי הבעיה: השלב הראשון בתיקון מק הוא לזהות את הבעיה במדויק. ניתן לעשות זאת על ידי התבוננות בהודעות השגיאה, ציון של כל התנהגות חריגה או הפעלת בדיקות אבחון. בדרך כלל הבעיות הנפוצות כוללות תקלות בתוכנה, תקלות חומרה, ביצועים איטיים, בעיות אתחול, בעיות חיבור או בעיות של תאימות תוכנה.

 

2. פתרון תקלות תוכנה: בעיות רבות של מק ניתנות לפתרון באמצעות פתרון של תקלות תוכנה. לבדוק אם יש עדכוני תוכנה זמינים ולהתקין אותם. אם יישום מסוים גורם לבעיות, כדאי לנסות להתקין אותו מחדש או לחפש עדכונים נוספים. הפעלת תוכנת עזר לדיסק יכולה לעזור בזיהוי ותיקון כל שגיאות הדיסק שעלולות לגרום לבעיות.

 

3. מצב בטוח ואיפוס PRAM/NVRAM: אם ה-Mac חווה בעיות אתחול, אתחול למצב בטוח יכול לעזור לזהות ולפתור התנגשויות תוכנה. מצב בטוח טוען רק קבצי מערכת חיוניים, עוקף הרחבות או פריטי כניסה של צד שלישי. בנוסף, איפוס ה-PRAM או NVRAM יכול לעזור בפתרון בעיות הקשורות להגדרות תצוגה, עוצמת קול והגדרות מערכת אחרות.

 

4. פתרון בעיות חומרה: אם הבעיה נמשכת או שנראה שהיא קשורה לחומרה, ייתכן שיהיה צורך בפתרון בעיות חומרה. כדאי להתחיל בבדיקת כל החיבורים הפיזיים, כגון כבלי חשמל, כבלי USB או ציוד היקפי. אם ה-Mac חווה התחממות יתר, לוודא שפתחי האוורור נקיים וללא חסימות. אם חושדים ברכיב חומרה ספציפי, כגון הכונן הקשיח או זיכרון ה-RAM, הפעלת תוכנת אבחון יכולות לסייע בזיהוי בעיות אפשריות.

 

5. גיבוי נתונים: לפני ביצוע כל פתרון בעיות או תיקון כלשהו, חיוני לגבות את הנתונים החשובים שנמצאים על המחשב מק. זה מבטיח שהקבצים בטוחים וניתן לשחזר אותם בקלות במידת הצורך. כדאי השתמש ב-Time Machine או בתוכנת גיבוי אחרת כדי ליצור גיבוי מלא של הנתונים של המחשב אפל.


6. תחזוקה מונעת: לאחר תיקון המחשב אפל, חשוב לבצע תחזוקה מונעת. עדכון קבוע של המערכת והיישומים , הפעלת תוכנת עזר לדיסק ושמירה על נקיון פיזי של האפל מק יכול לעזור במניעת בעיות עתידיות. בנוסף, כדאי להימנע מאתרי אינטרנט חשודים ולבצע שימוש בתוכנת אנטי-וירוס כדי שתוכל לעזור להגן על ה-Mac מפני תוכנות זדוניות או איומי אבטחה.

 

רינג מובייל הינה מעבדת תיקונים בתל אביב, המתמחה בתיקונים למחשבי אפל. עם מחויבות בלתי מעורערת למצוינות, הטכנאים המיומנים שלנו הם בעלי שפע של מומחיות וידע המותאמים במיוחד למורכבות הדגמים כל דגמי אפל מק.

 

איך לשפר את ביצועי מחשב מק

 1. לעדכן את macOS:

– לוודא שבמק פועלת הגרסה העדכנית ביותר של macOS. העדכונים כוללים לעתים קרובות שיפורי ביצועים, תיקוני באגים ושיפורי אבטחה שיכולים לייעל את ביצועי המערכת.

 

 1. לבדוק את אחסון:

– לנקות באופן קבוע את האחסון של המקבוק על ידי הסרת קבצים, יישומים ובלאגן מיותרים. להשתמש בכלי ניהול האחסון המובנה כדי לזהות ולמחוק קבצים גדולים או יישומים שאינם בשימוש.

 

 1. לבצע עדכונים:

– לשמור את היישומים מעודכנים כדי להבטיח תאימות עם גרסאות ה-macOS העדכניות ביותר וכדי ליהנות ממיטוב ביצועים ותיקוני באגים המסופקים על ידי מפתחי אפליקציות.

 

 1. לנהל את השימוש בזיכרון:

– לבצע ניטור ולנהל את השימוש בזיכרון על ידי סגירת יישומים, כרטיסיות ותהליכים שאינם בשימוש שעלולים לצרוך משאבי מערכת. להשתמש ב-Activity Monitor כדי לזהות אפליקציות עתירות זיכרון ולצאת מהן במידת הצורך.

 

 1. לאפשר TRIM עבור SSD:

– אם למקבוק יש SSD, יש לאפשר תמיכת TRIM כדי לייעל את ביצועי הכתיבה ולהאריך את תוחלת החיים של ה-SSD. אפשר להפעיל את TRIM באמצעות כלי עזר של צד שלישי או פקודות מסוף.

 

 1. לנקות את מטמון הדפדפן:

– לנקות באופן קבוע את המטמון, ההיסטוריה והעוגיות של הדפדפן של המק כדי לפנות שטח אחסון ולשפר את ביצועי הגלישה. לבצע שיפור של הגדרות הדפדפן לטעינת עמודים מהירה יותר וחווית גלישה חלקה יותר.

 

 1. לבדוק אם יש תוכנה זדונית:

– להפעיל סריקת תוכנות זדוניות באמצעות תוכנת אנטי-וירוס מוכרת כדי לזהות ולהסיר תוכניות זדוניות שעלולות להשפיע על הביצועים והאבטחה של המקבוק.

 

 1. לבצע שדרוג חומרה:

– לשקול לשדרג רכיבי חומרה כגון זיכרון RAM, אחסון (SSD) או הסוללה כדי לשפר את הביצועים הכוללים של המקבוק ולהאיץ משימות כמו ריבוי משימות, טעינת אפליקציות ותגובתיות המערכת.

איך אפשר לתקן מחשב מקבוק

תיקון מחשב מק יכול לנוע משלבי פתרון בעיות פשוטים לתיקוני חומרה מורכבים יותר. נביא כאן מדריך מקיף כיצד לתקן מחשב MacBook, המכסה בעיות ופתרונות נפוצים:

 

 1. הפעלת המחשב מחדש

– אם המקבוק חווה בעיות ביצועים או חוסר תגובה, הפעלה מחדש פשוטה יכולה לעתים קרובות לפתור תקלות זמניות או התנגשויות בתוכנה.

 

 1. בדיקת אספקת החשמל

– לוודא שהמחשב מק מחובר כהלכה למקור מתח ושהמטען פועל כהלכה. נסה להשתמש בשקע חשמל או מטען אחר כדי לשלול בעיות הקשורות לחשמל.

 

 1. לעדכן את macOS

– לבדוק אם קיימים עדכוני macOS ולהתקין את הגרסה העדכנית ביותר כדי לטפל באגי תוכנה, פרצות אבטחה ושיפורי ביצועים.

 

 1. לאפס את SMC ו-PRAM/NVRAM

– לאפס את בקר ניהול המערכת (SMC) ואת זיכרון הפרמטרים (PRAM) או ה-Non-Volatile RAM (NVRAM) כדי לפתור בעיות הקשורות לניהול צריכת חשמל, הגדרות תצוגה ותצורות חומרה.

 

 1. לבצע אבחון חומרה

– להשתמש בכלי אבחון החומרה המובנה של אפל כדי לזהות ולפתור בעיות הקשורות לחומרה כגון בעיות זיכרון, תקלות מאווררים או שגיאות חיישנים.

 

תיקוני חומרה ושדרוגים במחשב מק

 

1.החלפת סוללה

– אם הסוללה של המקבוק לא מחזיקה טעינה או שהיא נפוחה, כדאי להחליף אותה בסוללה חדשה. אצלנו ברינג מובייל יכולים לבצע החלפת סוללות למחשב מק.

 

 1. שדרוג RAM

– אם המקבוק פועל לאט או נתקל בבעיות ביצועים, כדאי לשדרג את זיכרון ה-RAM לשיפור ריבוי המשימות ומהירות המערכת הכוללת. כדאי לבדוק תאימות להתקנה אצלנו בחנות.

 

 1. שדרוג אחסון

– לשדרג את האחסון הפנימי של המחשב על ידי החלפת הכונן הקשיח הקיים בכונן מוצק (SSD) מהיר יותר ובעל קיבולת גבוהה יותר. חשוב גם לגבות את הנתונים לפני ביצוע השדרוג.

 

 1. החלפת מסך

– אם מסך ה-MacBook סדוק, פגום או לא תקין, ייתכן שצריך להחליף את מכלול הצג. כדאי להגיע אלינו ואנו נבצע בשבילך החלפת מסך.

 

 1. החלפת מקלדת

– אם מקלדת ה-MacBook אינה מגיבה, דביקה או נתקלת בבעיות בלחיצות מקשים, כדאי להחליף את מכלול המקלדת. החלפת מקלדת דורשת מומחיות ודיוק.

התחברות

טבלת אחוזי אשראי

מספר תשלומיםאחוזי הריבית לעסקה (%)
10%
21.05%
31.4%
41.76%
52.11%
62.46%
72.82%
83.18%
93.53%
103.89%
114.25%
124.61%
מחושב לפי ריבית שנתית של 8.4%
לפי נוסחת שפיצר